satın almak BYCHPS ile PTCEL13R251NBE
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | - |
|---|---|
| Dizi: | PTCEL |
| R Mevcut: | - |
| R25 ° C: | 250 Ohm |
| Diğer isimler: | BC3319 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PTCEL13R251NBE |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 250 Ohm Ohm 0.512" (13mm) |
| Çap: | 0.512" (13mm) |
| Açıklama: | ICL 250 OHM 40A 13MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 40A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |