satın almak BYCHPS ile PVC10122
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 200V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.579" Dia x 1.201" L (14.70mm x 30.50mm) |
| Dizi: | PVC |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PVC10122 |
| kurşun Aralığı: | 0.969" (24.60mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.022µF ±10% Film Capacitor 200V 1000V (1kV) Polyester Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester |
| Açıklama: | CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD |
| kapasitans: | 0.022µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |