satın almak BYCHPS ile PVC12233
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 475V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.421" Dia x 1.252" L (10.70mm x 31.80mm) |
| Dizi: | PVC |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PVC12233 |
| kurşun Aralığı: | 0.969" (24.60mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3300pF ±10% Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP) |
| Açıklama: | CAP FILM 3300PF 10% 1.2KVDC RAD |
| kapasitans: | 3300pF |