satın almak BYCHPS ile PVC622
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 600V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 200V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.331" Dia x 0.701" L (8.40mm x 17.80mm) |
| Dizi: | PVC |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PVC622 |
| kurşun Aralığı: | 0.500" (12.70mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2000pF ±10% Film Capacitor 200V 600V Polyester Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester |
| Açıklama: | CAP FILM 2000PF 10% 600VDC RAD |
| kapasitans: | 2000pF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |