satın almak BYCHPS ile PVH-10V331MH80E-R2
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | PVH |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | - |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 3.77A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 604-1175-2 PVH10V331MH80ER2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PVH-10V331MH80E-R2 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 24 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD |
| kapasitans: | 330µF |