satın almak BYCHPS ile PWR4525W1R03F
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) |
| Dizi: | PWR4525 |
| Direnç (Ohm): | 1.03 |
| Güç (Watt): | 2W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 4525 J-Lead |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 275°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PWR4525W1R03F |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Özellikler: | Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.03 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |
| Açıklama: | RES SMD 1.03 OHM 1% 2W 4525 |