satın almak BYCHPS ile PWR6327N2R70JE
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) |
| Dizi: | PWR6327 |
| Direnç (Ohm): | 2.7 |
| Güç (Watt): | 3W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6327 J-Lead |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 275°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PWR6327N2R70JE |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Özellikler: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.7 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound |
| Açıklama: | RES SMD 2.7 OHM 5% 3W 6327 |