satın almak BYCHPS ile QXK2J155KTP
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.201" L x 0.583" W (30.50mm x 14.80mm) |
| Dizi: | QXK |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 493-3556 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | QXK2J155KTP |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.976" (24.80mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1.5µF |