satın almak BYCHPS ile R25030-3PR
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 250V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Dizi: | R250 |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | R25030-3PR |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | Class R |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 30A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Açıklama: | FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS |
| Güncel Beğeni: | 30A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |