satın almak BYCHPS ile R46KN410040P0M
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 560V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 275V |
| Hata payı: | ±20% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) |
| Dizi: | R46 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 399-12706 46KN410040P0M |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 110°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | R46KN410040P0M |
| kurşun Aralığı: | 0.886" (22.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.732" (18.60mm) |
| Özellikler: | X2 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µF ±20% Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1UF 20% 560VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |