satın almak BYCHPS ile R6011225XXYA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.5V @ 800A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1200V (1.2kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-205AB, DO-9 |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 11µs |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-205AB, DO-9, Stud |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis, Stud Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | R6011225XXYA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 1200V (1.2kV) 250A Chassis, Stud Mount DO-205AB, DO-9 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 1.2KV 250A DO205 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 50mA @ 1200V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 250A |