satın almak BYCHPS ile R7201806XXOO
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 2.15V @ 1500A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1800V (1.8kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-200AB, B-PUK |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 7µs |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-200AB, B-PUK |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | R7201806XXOO |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 1800V (1.8kV) 600A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE MODULE 1.8KV 600A DO200AB |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 50mA @ 1800V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 600A |