satın almak BYCHPS ile RB520CS30L,315
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 450mV @ 10mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 30V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DFN1006-2 |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | SOD-882 |
| Diğer isimler: | 1727-1748-6 568-11291-6 568-11291-6-ND |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 150°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RB520CS30L,315 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount DFN1006-2 |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 500nA @ 10V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 100mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | 10pF @ 1V, 1MHz |