satın almak BYCHPS ile RCP0505B15R0JS6
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±150ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0505 |
| Boyut / Boyut: | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) |
| Dizi: | RCP |
| Direnç (Ohm): | 15 |
| Güç (Watt): | 5W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0505 (1412 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Üretici parti numarası: | RCP0505B15R0JS6 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15 Ohm ±5% 5W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Açıklama: | RES SMD 15 OHM 5% 5W 0505 |