satın almak BYCHPS ile RCP2512W130RJS6
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±150ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2512 |
| Boyut / Boyut: | 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) |
| Dizi: | RCP |
| Direnç (Ohm): | 130 |
| Güç (Watt): | 22W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2512 (6432 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RCP2512W130RJS6 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 130 Ohm ±5% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Açıklama: | RES SMD 130 OHM 5% 22W 2512 |