satın almak BYCHPS ile REG102UA2.85/2K5G4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.85V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 10V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.15V @ 250mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | REG102UA2.85/2K5G4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 250mA 8-SOIC |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.85V 0.25A 8SOIC |
| Akım - Çıkış: | 250mA |
| Akım - Limiti (Min): | 340mA |