satın almak BYCHPS ile RER65F4530PCSL
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±20ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-39009, RER65 |
| Direnç (Ohm): | 453 |
| Güç (Watt): | 10W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Box |
| Diğer isimler: | RER65F4530PCSL-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 250°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RER65F4530PCSL |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.405" (10.29mm) |
| Özellikler: | Military, Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | P (0.1%) |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 453 OHM 1% 10W |
| kompozisyon: | Wirewound |
| Kaplama, Konut Tipi: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |