satın almak BYCHPS ile RER75F2R87MCSL
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-39009, RER75 |
| Direnç (Ohm): | 2.87 |
| Güç (Watt): | 30W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Box |
| Diğer isimler: | RER75F2R87MCSL-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 250°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RER75F2R87MCSL |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.625" (15.87mm) |
| Özellikler: | Military, Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | M (1%) |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 2.87 OHM 1% 30W |
| kompozisyon: | Wirewound |
| Kaplama, Konut Tipi: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |