satın almak BYCHPS ile RF80E561MDN1PX
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 2.5V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Dizi: | FPCAP, RF8 |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 420mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 4.2A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-3807-2 493-3807-2-ND 493-3807-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RF80E561MDN1PX |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 560µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 7 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H |
| kapasitans: | 560µF |