satın almak BYCHPS ile RGEF700-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 16V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 3.5s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.421" L x 0.098" W (10.70mm x 2.50mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, RGEF |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 20 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 7.7 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | RF3248-000 RGEF700-2HF RGEF700-2HF-ND RGEF700-2HFTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RGEF700-2 |
| kurşun Aralığı: | 0.199" (5.05mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.776" (19.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | POLYSWITCH PTC RESET 7A HLD |
| Güncel - Trip (It): | 11.9A |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 7A |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |