satın almak BYCHPS ile RHEF070-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 30V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 3.2s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, RHEF |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 800 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 300 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | RF3298-000 RHEF070-2HF RHEF070-2HF-ND RHEF070-2HFTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RHEF070-2 |
| kurşun Aralığı: | 0.199" (5.05mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.425" (10.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | POLYSWITCH PTC RESET .7A HLD |
| Güncel - Trip (It): | 1.4A |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 700mA |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |