satın almak BYCHPS ile RL 2ZV1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 980mV @ 2A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 200V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 50ns |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | RL 2ZV1 DK RL 2ZV1-ND RL 2ZV1TB RL 2ZV1TR RL 2ZV1TR-ND |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -40°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RL 2ZV1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 200V 2A Through Hole |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 200V 2A AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 50µA @ 200V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 2A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |