satın almak BYCHPS ile RLB0812-183KL
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.264" Dia (6.70mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | RLB |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 60 @ 79.6kHz |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RLB0812-183KL |
| İndüktans: | 18mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Frekans - Deney: | 79.6kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 280kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 18mH Unshielded Wirewound Inductor 27mA 76 Ohm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 18MH 27MA 76 OHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 76 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 27mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |