satın almak BYCHPS ile RLB0913-1R0K
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.335" Dia (8.50mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | RLB0913 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 20 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Radial, Vertical Cylinder |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RLB0913-1R0K |
| İndüktans: | 1µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Frekans - Deney: | 7.96MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 150MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 7.45A 13 mOhm Radial, Vertical Cylinder |
| Açıklama: | FIXED IND 1UH 7.45A 13 MOHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 13 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 7.45A |
| Güncel - Doygunluk: | 10A |
| Email: | [email protected] |