satın almak BYCHPS ile RLD60P040XFF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 60V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 3.8s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.299" Dia x 0.122" W (7.60mm x 3.10mm) |
| Dizi: | POLY-FUSE®, RLD60 |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 1.29 Ohm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 550 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RLD60P040XFF |
| kurşun Aralığı: | 0.201" (5.10mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | FUSE RESETTABLE 400MA 60V RADIAL |
| Güncel - Trip (It): | 800mA |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 400mA |
| Onaylar: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |