satın almak BYCHPS ile RLR07C6492FPRSL
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 |
| Direnç (Ohm): | 64.9k |
| Güç (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | RLR07C6492FPRSL-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RLR07C6492FPRSL |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Başarısızlık oranı: | P (0.1%) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 64.9k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film |
| Açıklama: | RES 64.9K OHM 1% 1/4W AXIAL |