satın almak BYCHPS ile RN60D7871FRE6
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) |
| Dizi: | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Direnç (Ohm): | 7.87k |
| Güç (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | RN60D7871FRE6-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 175°C |
| Üretici parti numarası: | RN60D7871FRE6 |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 7.87k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Açıklama: | RES 7.87K OHM 1/4W 1% AXIAL |