satın almak BYCHPS ile RN65C1333FRE6
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Dizi: | Military, MIL-R-10509/2, RN65 |
| Direnç (Ohm): | 133k |
| Güç (Watt): | 0.5W, 1/2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | RN65C1333FRE6-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 175°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RN65C1333FRE6 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 133k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Açıklama: | RES 133K OHM 1/2W 1% AXIAL |