satın almak BYCHPS ile RN65D2550FRE6
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Dizi: | Military, MIL-R-10509/2, RN65 |
| Direnç (Ohm): | 255 |
| Güç (Watt): | 0.5W, 1/2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | RN65D2550FRE6-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 175°C |
| Üretici parti numarası: | RN65D2550FRE6 |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 255 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Açıklama: | RES 255 OHM 1/2W 1% AXIAL |