satın almak BYCHPS ile RNS1D470MDN1
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 20V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | FPCAP, RNS |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 340mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 3.4A @ 100kHz |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RNS1D470MDN1 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.138" (3.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 28 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V T/H |
| kapasitans: | 47µF |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |