satın almak BYCHPS ile ROV05H820K
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 82V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 73.8V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 90.2V |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Disc 5mm |
| Diğer isimler: | C47172-000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 65VDC |
| Maksimum AC Volt: | 50VAC |
| Üretici parti numarası: | ROV05H820K |
| Enerji: | 3.5J |
| Açıklama: | VARISTOR 82V 800A DISC 5MM |
| Akım - dalgalanma: | 800A |
| Kapasitans @ Frekansı: | 270pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |