satın almak BYCHPS ile RPS1J8R2MCN1GS
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 63V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Dizi: | FPCAP, RPS |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 120mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 1.2A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 493-6656-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RPS1J8R2MCN1GS |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 8.2µF ±20% 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 41 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 41 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 63V SMD |
| kapasitans: | 8.2µF |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |