satın almak BYCHPS ile RS 4FS
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | - |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1500V (1.5kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 1µs |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | RS 4FS DK |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RS 4FS |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 1500V (1.5kV) 2.5A Through Hole |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 1.5KV 2.5A AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | - |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 2.5A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |