satın almak BYCHPS ile RSH-75-50
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±0.25% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±15ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 4.125" L x 0.625" W (104.78mm x 15.88mm) |
| Dizi: | RSH |
| Direnç (Ohm): | 0.000667 |
| Güç (Watt): | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Rectangular Case - Open |
| Çalışma sıcaklığı: | 30°C ~ 70°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RSH-75-50 |
| kurşun Stil: | 4-Terminal |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.405" (10.29mm) |
| Özellikler: | Current Sense |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RSH 75 AMP 50MV |
| kompozisyon: | Metal Element |
| Kaplama, Konut Tipi: | - |
| Email: | [email protected] |