satın almak BYCHPS ile RSN-5-50B
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±0.1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±15ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm) |
| Dizi: | RSN |
| Direnç (Ohm): | 0.01 |
| Güç (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Rectangular Case |
| Diğer isimler: | 696-1754 |
| Çalışma sıcaklığı: | 30°C ~ 70°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RSN-5-50B |
| kurşun Stil: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.380" (35.05mm) |
| Özellikler: | Current Sense |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 0.01 OHM 0.1% 0.25W |
| kompozisyon: | Metal Element |
| Kaplama, Konut Tipi: | - |
| Email: | [email protected] |