satın almak BYCHPS ile RT0201FRE0749R9L
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0201 |
| Boyut / Boyut: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Dizi: | RT |
| Direnç (Ohm): | 49.9 |
| Güç (Watt): | 0.05W, 1/20W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0201 (0603 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RT0201FRE0749R9L |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.010" (0.26mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 49.9 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Açıklama: | RES SMD 49.9 OHM 1% 1/20W 0201 |