satın almak BYCHPS ile RT0402FRE0747K5L
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0402 |
| Boyut / Boyut: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Dizi: | RT |
| Direnç (Ohm): | 47.5k |
| Güç (Watt): | 0.063W, 1/16W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0402 (1005 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RT0402FRE0747K5L |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.014" (0.35mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47.5k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Açıklama: | RES SMD 47.5K OHM 1% 1/16W 0402 |