satın almak BYCHPS ile RT2010DKE07976RL
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±0.5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2010 |
| Boyut / Boyut: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Dizi: | RT |
| Direnç (Ohm): | 976 |
| Güç (Watt): | 0.5W, 1/2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2010 (5025 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RT2010DKE07976RL |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 976 Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Açıklama: | RES SMD 976 OHM 0.5% 1/2W 2010 |