satın almak BYCHPS ile RT3SP1-24V
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 24VDC |
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | RT-3 |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| çıkış Tipi: | DC |
| Diğer isimler: | 1110-3112 Q5400934 Q5895121 Q7116922 RT3SP1-24V-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RT3SP1-24V |
| Yük akımı: | 2A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay 4PST (4 Form A) Module |
| Açıklama: | RELAY OPTO 4XSPST-NO 2A 24V |
| Devre: | 4PST (4 Form A) |
| Email: | [email protected] |