satın almak BYCHPS ile RT8207GQW
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.75 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.5 V ~ 26 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-WQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 1028-1041-2 RT8207GQW-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | RT8207GQW |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 1 Output 24-WQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC CTRLR DDR2/3 MEM PS 24WQFN |
| Uygulamalar: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |