satın almak BYCHPS ile RT8239CGQW
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 5.5 V ~ 25 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-WQFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 1028-1137-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | RT8239CGQW |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Controller, Power Supplies Voltage Regulator IC 2 Output 20-WQFN (3x3) |
| Açıklama: | IC CTRLR SMPS DUAL 20WQFN |
| Uygulamalar: | Controller, Power Supplies |
| Email: | [email protected] |