satın almak BYCHPS ile RT9001-25GG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.58V @ 600mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-261-4, TO-261AA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | RT9001-25GG |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 600mA SOT-223 |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.5V 0.6A SOT223 |
| Akım - Çıkış: | 600mA |
| Akım - Limiti (Min): | 600mA |
| Email: | [email protected] |