satın almak BYCHPS ile RT9183-25GL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.33V @ 1.5A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-252-3 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | RT9183-25GL |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 1.5A TO-252-3 |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.5V 1.5A TO252 |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |
| Akım - Limiti (Min): | 2A |
| Email: | [email protected] |