satın almak BYCHPS ile RT9624BZSP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOP-EP |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 25ns, 12ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 1028-1233-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RT9624BZSP |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 0.7V, 3.2V |
| Giriş tipi: | Inverting, Non-Inverting |
| Yüksek Taraf Gerilim - Max (Önyükleme): | 15V |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 8-SOP-EP |
| Sürülen Yapılandırma: | Half-Bridge |
| Açıklama: | IC FET DVR 1CH SYNC BUCK SOP |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | - |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |