satın almak BYCHPS ile RTEF135
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 33V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 4.5s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) |
| Dizi: | PolySwitch® |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 143 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 59 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | A65256-000 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RTEF135 |
| kurşun Aralığı: | 0.199" (5.05mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.560" (14.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 33V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | POLYSWITCH RTE SERIES 1.35A HOLD |
| Güncel - Trip (It): | 2.5A |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 1.35A |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |