satın almak BYCHPS ile RW1S0BAR030FET
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMD J-Lead, Pedestal |
| Boyut / Boyut: | 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) |
| Dizi: | RW |
| Direnç (Ohm): | 0.03 |
| Güç (Watt): | 1W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2512 J-Lead |
| Diğer isimler: | RW1S0BAR030FETR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RW1S0BAR030FET |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.141" (3.58mm) |
| Özellikler: | Current Sense |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.03 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound |
| Açıklama: | RES SMD 0.03 OHM 1% 1W J LEAD |
| kompozisyon: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |