satın almak BYCHPS ile RXE010
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 60V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 4s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.291" Dia x 0.120" W (7.40mm x 3.00mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, RXE |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 7.5 Ohm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 2.5 Ohm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RXE010 |
| kurşun Aralığı: | 0.199" (5.05mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.457" (11.60mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | POLYSWITCH RXE SERIES 0.10A HOLD |
| Güncel - Trip (It): | 200mA |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 100mA |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |