satın almak BYCHPS ile RXEF050S-AP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 72V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 4s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.311" Dia x 0.120" W (7.90mm x 3.00mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, RXEF |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 1.17 Ohm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 500 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | RXEF050S-APHFCT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RXEF050S-AP |
| kurşun Aralığı: | 0.199" (5.05mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.539" (13.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 72V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | POLYSWITCH PTC .5A STRAIGHT AMMO |
| Güncel - Trip (It): | 1A |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 500mA |
| Onaylar: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |