satın almak BYCHPS ile S2-12PU
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 9 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 2 VDC |
| Fesih Stili: | Axial |
| anahtarlama Gerilim: | 300VAC, 350VDC - Max |
| Dizi: | S2 |
| Yayın Saati: | 0.5ms |
| röle Tipi: | Reed |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 725-1567 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Zaman İşlet: | 1ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 2 Weeks |
| Üretici parti numarası: | S2-12PU |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Reed Relay SPST-NO (1 Form A) Through Hole |
| Açıklama: | RELAY REED SPST 700MA 12V UL |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 700mA |
| İletişim Malzeme: | Rhodium (Rh) |
| İletişim Formu: | SPST-NO (1 Form A) |
| bobin Gerilimi: | 12VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 1 kOhms |
| bobin Gücü: | 144 mW |
| Bobin Mevcut: | 12mA |
| Email: | [email protected] |