satın almak BYCHPS ile S2-150RJ8
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±20ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) |
| Dizi: | S |
| Direnç (Ohm): | 150 |
| Güç (Watt): | 1W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2615 J-Lead |
| Diğer isimler: | S-2 150 OHM 5% S-2-150JTR S-2-150JTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 275°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | S2-150RJ8 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.142" (3.60mm) |
| Özellikler: | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound |
| Açıklama: | RES SMD 150 OHM 5% 1W 2615 |